Za nami Turniej Mikołajkowy

W minioną sobotę w hali Publicznego Gimnazjum nr 13 odbył się III Mikołajkowy Turniej Halowy KIDS CUP o Puchar Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego pod patronatem ROZPN.

W turnieju udział wzięło 12 drużyn, które zostało podzielone na dwie grupy.

GRUPA A : Kszo Ostrowiec, Stal Stalowa Wola, Motor Lublin, UKS Iwiczna, Proch Pionki, AS Radomiak 2007

GRUPA B: Młode Orły Pułtusk, Drukarz Warszawa, Puławiak Puławy, Akademia Nadrzecze, AS Radomiak 2006, PAS Skarżysko Kamienna

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRUPY A:
1. Kszo Ostrowiec Św.
2. uKS Iwiczna
3. Motor Lublin
4. Proch Pionki
5. AS Radomiak 2007
6. Stal Stalowa Wola

KLASYFIKACJA GRUPA B:
1. Młode Orły Pułtusk
2. PAS Skarżysko Kamienna
3. Puławiak Puławy
4. Akademia Nadrzecze
5. Drukarz Warszawa
6. AS Radomiak 2006

Dwie najlepsze drużyny z grupy A oraz z grupy B spotkały się w grupie finałowej, gdzie rywalizacja toczyła się na zasadzie każdy z każdym.

Ostatecznie najlepsi okazali się reprezentanci PAS Skarżysko Kamienna wyprzedzając drużynę UKS Iwiczna oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tuż za podium znalazły się Młode Orły z Pułtuska.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został kapitan PAS Skarżysko Tymon Berus.

Galerię zdjęć z turnieju KIDS CUP RADOM 2016 autorstwa Emila Ekerta możecie obejrzeć klikając TUTAJ
Źródło informacji

Już wkrótce więcej zdjęć.