Zakończenie sezonu z udziałem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego

W sobotę 19 listopada w samo południe odbyło się uroczyste zakończenie sezonu. Podsumowano piłkarską jesień 2016 w Akademii Sportu "Radomiak" w rocznikach 2001, 2002 i 2003. Udział tych właśnie grup był nieprzypadkowy, bo wszystkie wymienione zespoły zajęły pierwsze miejsca w swoich rozgrywkach i uzyskały awans na szczebel wojewódzki. W uroczystości wziął udział Prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Miniona runda jesienna okazała się bardzo bogata w sukcesy piłkarzy AS Radomiak. Aż 3 zespoły uzyskały awans na szczebel wojewódzki i wiosną będą rywalizowały w Mazowieckich Ligach Trampkarzy i Juniorów.

Świetne wyniki sportowe były okazją do uroczystego zakończenia sezonu, w czasie którego zaszczycił nas swoją obecnością Prezydent Radomia Radosław Witkowski - współzałożyciel AS Radomiak i pierwszy prezes. W imprezie udział wzięły wszystkie 3 zespoły, które tak udanie zakończyły piłkarską jesień 2016. Prezydent Radomia osobiście pogratulował zawodnikom, trenerom i działaczom sukcesu i zapewnił o wsparciu ze swojej strony. Mimo iż nie piastuje już funkcji prezesa stowarzyszenia, to śledzi wyniki i postępy naszych drużyn i cieszą go wszystkie sukcesy. Głównym punktem zakończenia sezonu było wręczenie okolicznościowych medali z rąk prezydenta Radosława Witkowskiego. Wyróżnieni zostali zawodnicy, trenerzy i działacze AS Radomiak, dzięki którym ekipy roczników 2001, 2002 i 2003 odniosły tak dobry wynik sportowy jesienią. Także prezydent Radomia otrzymał pamiątkowy medal i upominki od Zarządu AS Radomiak z podziękowaniem za dotychczasowe wsparcie działalności stowarzyszenia. W czasie uroczystości wszyscy jednogłośnie potwierdzili, iż warto wspierać rozwój Akademii Sportu Radomiak, bo krok po kroku rozwija się i osiąga sukcesy. Wiosną w rozgrywkach wojewódzkich w Mazowieckich Ligach Trampkarzy i Juniorów wezmą udział aż 3 drużyny AS Radomiak i jest to doskonały wynik. Na szczeblu wojewódzkim obok trzech ekip AS Radomiak (2001, 2002, 2003) wystąpią także 3 drużyny Radomiaka sp. zoo (2000, 2001, 2003) i Broni Radom (1999,2000, 2002) oraz dwa zespoły Młodzika Radom (2000, 2003).

Zobacz Foto Relację